در رسیدن به رویا از تخیل سبقت بگیر

هر موفقیت به عنوان یک ایده در ذهن شروع می شود ، اما در بیشتر موارد ایدها هیچ گاه عملی نمیشوند .اکثر مردم برای رسیدن به آرزوهایشان کاری انجام نمی دهند ، به جز خیال پردازی درباره موفقیت ،آنها خیال پردازی را صرفا یک کار الکی میدانند و فقط وقت خود را با آن تلف میکنند.آنها یا اعتقاد ندارند که رویاهایشان می تواند تحقق یابد یا فاقد قدرت درونی برای پیروی از رویاهای خود هستند ، یا اینکه  نمی دانند چگونه باید پیش روند.با این حال ، افرادی هستند که با خیال پردازی متوقف نمی شوند ، بلکه رویاها و برنامه های خود را ادامه می دهند و آنها را به واقعیت تبدیل می کنند.

شما هم می توانید رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید!

برای اینکه رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید باید فراتر از رویاپردازی بپردازید. شما باید زندگی و انرژی خود را برای رسیدن به رویاهای صرف کنید. شما این کار را با تجسم اهداف خود و پیروی از برخی قوانین ذهنی انجام می دهید ، یکی از آنها قانون جذب است.وقتی رویاهای خود را مانند  واقعیت تجسم می کنید ، در دنیای واقعی به آرزوهای خود می رسید!تجسم یکی از مراحل دستیابی به اهداف شماست ، اما برای این منظور باید برخی از قوانین ذهنی را دنبال کنید.تجسم یک گام بسیار مهم است ، اما نکات دیگری نیز وجود دارد ، کتابهای زیادی در مورد قانون جذب و تجسم خلاق وجود دارد مانند هنر و علم تحقق رویاها. بعضی از کتابها فقط به طور کلی در مورد آن صحبت می کنند ، و بعضی دیگر توصیه ها و دستورالعمل های عملی ارائه می دهند.

اگر فکر می کنید تخیل هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد ، اشتباه می کنید

اگر خود را ضعیف تصور کنید ، این تصوردر زندگی شما تایید خواهد شد ، اما اگر خود را قدرتمند و ثروتمند تصور کنید ، سرانجام این چنین خواهید شد.همه چیز در ذهن ، و در تخیل شروع می شود. تخیل شما تا حدود زیادی مسئول نوع زندگی شماست و آنچه اکنون در ذهن شما می گذرد بر آینده ی شما تأثیر می گذارد.مثلا:تجارت به عنوان یک فکر و یک تصویر ذهنی شروع می شود.شما ابتدا تصور می کنید که یک نوع ماشین خاص را در اختیار دارید و سپس آن را تهیه میکنید.اگر می خواهید لاغر شوید ، با تصور خود شروع کنید. اگر این فکر واضح و متمرکز باشد و بدون شک ، دیر یا زود ایده ها ، اطلاعات و انرژی لازم برای انجام کاری در مورد آن را پیدا خواهید کرد.اگر خود را یک ورزشکار ، یک معلم یا یک بازیگر تصور کنید و این فکر را روز به روز در ذهن خود تکرار کنید ، این فکر شما را به عمل سوق می دهد و در نهایت به واقعیت تبدیل می شود.دقیقاً به همین ترتیب افراد موفق به سعادت می رسند.

چرا تخیل شما باعث ایجاد واقعیت در زندگی شما می شود

۱) وقتی چیز خاصی را تصور می کنید ، بیشتر اوقات به آن فکر می کنید. این شما را به طور غریزی به سمت آن سوق می دهد تا در مورد آن اطلاعات جمع آوری کنید ، از فرصت های مربوط به آن آگاه شوید و انگیزه  ی خود را برای تحقق بخشیدن به آنچه تصور می کنید ، بالا ببرید.

۲) با استفاده از تخیل خود برای ایجاد تصویری ذهنی از آنچه می خواهید ، به ضمیر ناخودآگاه خود بگویید که واقعاً آن را می خواهید. در نتیجه ، ضمیر ناخودآگاه به شما انرژی لازم برای انجام کاری را می دهد که به ریسدن شما به هدفتان کمک میکند و همچنین شما را از هر فرصتی که می تواند رویای شمارا به واقعیت تبدیل کند آگاه می کند.

۳) افکار شما تصویری ذهنی از جسم ، موقعیت یا افرادی که به آنها فکر می کنید ایجاد می کند و از راه های ظریف بر شما و محیط  اطرافتان تأثیر می گذارد.تکرار همان سناریو در ذهن شما ، بر تفکر شما و افراد اطرافتان تاثیر می گذارد و افرادی را که مانند شما فکر می کنند به سمت شما جذب می کند واین موضوع  می تواند به شما در تحقق ایده هایتان کمک کند.

این تصادفی نیست که گاهی اوقات ، وقتی به شدت به دنبال یک شی خاص هستید یا به دنبال پاسخی برای سوالی که شما را آزار می دهد یا حتی دنبال یک متخصص در یک منطقه خاص میگردید ، ناگهان آن شی ظاهر می شود یا آن سوال حل می شود ، یا شما شخصی را که به دنبال آن هستید می یابید.

۴) شما ، از طریق تخیل خود ، در حال شکل دادن به وقایع زندگی خود هستید.

اگر نگران هستید ، منفی فکر می کنید و انتظار شکست دارید ، از تخیل خود به صورت منفی استفاده می کنید. سرانجام ، به آنچه تصور می کنید می رسید ، به ناکامی! شاید هم به خوشبختی و پیروزی رسیدید!همه چیز به تخیل شما برمیگردد. اگر پیشرفت و نتایج موفقیت آمیز را تصور کنید ، فرصت ها را به خود جذب کرده واز آنها استفاده خواهید کرد. فرصت هایی را خواهید دید که شاید با دیدگاه قبلیتان آنها را از دست میدادید. در نهایت ، به آنچه تصور می کنید ، خواهید رسید ، این یعنی موفقیت!

برای خود فقط بهترین نتیجه را تصور کنید.هنگامی بتوانید رییس تخیل خود باشید ، سرنوشت خود را کنترل می کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا